Vitality

תוסף תזונה טבעי להחזרת אנרגיה לגוף והתמודדות עם תשישות ועייפות כרונית

התוסף מכיל לא פחות מ-10 צמחי מרפא, מינרלים וויטמינים שונים אשר שילובם יחד יוצר אפקט השפעה עוצמתי וניכר לעין

VITALITY_INFO

לקוחות מרוצים מספרים

מידע נוסף

ויטאליטי – תוסף המשלב בין הידע המסורתי על צמחי מרפא לבין מחקר ופיתוח מודרני ומתקדם. הפורמולה הייחודית מכילה צמחי מרפא, ויטמינים ומינרלים.

השלמה אופטימלית לגוף עייף

Vitality מכיל תערובת של מזונות-על כגון מורינגה, פרי הנוני ואצת ספירולינה אשר עשירים בחומרי הזנה צמחיים מסוגים שונים. (Phytonutrients) חומרים אלו כגון פלבונואידים (Flavonoids) מראים הן פעילות נוגדת חמצון והן פעילות לחיזוק מערכת החיסון. תזונה עשירה במזונות המכילים פלבונואידים מקושרת לעיתים למניעה של סרטן, מניעה של הידרדרות היכולות המנטליות וכן מניעה של מחלות לב.

פורמולת Vitality מכילה רכיבים צמחיים המשמשים כאדפטוגנים (Adaptogens) הידועים בזכות יכולתם להגביר את יכולת הגוף להתמודד עם תנאי לחץ ועקה .(Stress) מצבי לחץ ועקה מתמשכים עלולים לגרום לתסמינים גופניים הכוללים פגיעה במערכת העצבים, במערכת ההורמונלית ובמערכת החיסון. כל אלו גורמים לתחושת תשישות, בלבול וחוסר ריכוז. Vitality משפרת את יכולת הגוף להתמודד כראוי עם מצבים אלה.

הפורמולה עשויה לתת מענה יעיל במיוחד במקרים של עייפות כרונית, תופעות של דלקות, חוסר אנרגיה וחיוניות, מערכת חיסונית חלשה, עמידות נמוכה בפני מחלות ויראליות חולשה לאחר לידה או תשישות לאחר מחלה וכו.

צמחי המרפא המרכיבים את הפרמולה ידועים ומוכרים זמן רב בספרות הרפואית.

נטילה יומית של Vitality עשויה להוות כלי עוצמתי בהשבת תחושת האנרגיה בגוף והגברת תחושת החיות.

ויטאליטי שילוב ייחודי של תמציות מזונות על המכילים מולטי ויטמינים ומינרלים.
הרכיבים בפורמולה מתוארים במסמכים המונוגרפים של ארגון הבריאות העולמי (WHO) וכן בפרמקופיאות מקובלות ברחבי העולם.

פרסומים מדעיים רבים מחזקים את הידע המסורתי ומראים שהחומרים הפעילים בצמחים אלו הינם בעלי פעילות נוגדת חמצון חזקה (תורם לאפקט ה – Antiaging) וכן פעילות לעיכוב תהליכי דלקת.

רכיבים פעילים

עלי מורינגה, פירות נוני, אונה דה גטו, עלי שבטבט, שורש אסטרגלוס, שורש ג'ינסנג קוריאני, אצת ספירולינה, עלי סרפד, זרעי שומר, אכינצאה פורפוראה.

מה מיוחד בויטאליטי?

תוסף התזונה Vitality משלב בין הידע המסורתי על צמחי מרפא לבין מחקר ופיתוח מודרני ומתקדם. הפורמולה הייחודית מכילה צמחי מרפא, ויטמינים ומינרלים אשר מתוארים במסמכי המונוגרפים של ארגון הבריאות העולמי (WHO) וכן בפרמקופיאות מקובלות ברחבי העולם.
נטילה יומית של Vitality עשויה להוות כלי עוצמתי בהשבת תחושת האנרגיה בגוף והגברת תחושת החיות.

לאיזה מצבים ויטאלטי טוב?

הפורמולה עשויה לתת מענה יעיל במיוחד במקרים של עייפות כרונית, תופעות של דלקות, חוסר אנרגיה וחיוניות, מערכת חיסונית חלשה, עמידות נמוכה בפני מחלות ויראליות, חולשה לאחר לידה, תשישות לאחר מחלה וכו'.

מה אופן השימוש בתוסף התזונה ויטאלטי?

1-2 קפסולות ביום, עם הארוחה מומלץ לקחת בשעות בוקר או הצהריים.

מה הרכיבים של ויטאלטי?

ניתן לראות את פרוט הרכיבים בדף המוצר תחת רכיבים / פירוט צמחי מרפא

1-2 כמוסות ביום עם האוכל.

לשמור במקום קריר ויבש.

בהשגחת הרבנות בית שמש והרב אברהם רובין

אזהרות

במקרים הבאים יש להתייעץ עם רופא טרם השימוש: ילדים (עד גיל 15), נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות לדיכוי פעילות מערכת החיסון, כל אדם יש לו רגישות למי מהרכיבים של תמצית הצמחים.

הערות

* מוצריה של GILVERDI הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.

* הנתונים המדויקים מופיעים על גבי המוצר, אין להסתמך על הפירוט המופיע באתר, יתכנו טעויות או אי התאמות, יש לקרוא את המופיע על גבי אריזת המוצר לפני השימוש.

* התמונות והתאריכים המופיעים הינם להמחשה בלבד ואין להסתמך עליהם.

* נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים – יש להיוועץ ברופא.

* יש להרחיק מהישג ידם של ילדים

 

משקל אריזה: 169 ג'

מידות:
אורך: 5.5 ס"מ
רוחב: 5.5 ס"מ
גובה: 10 ס"מ

מוצרים נוספים מבית גילוורדי

Viralis

Viralis

תוסף תזונה טבעי ועוצמתי מצמחי מרפא לחיזוק המערכת החיסונית

Ageless

AGELESS

תוסף תזונה לעור רענן וצעיר לחיזוק השיער וציפורניים

חברת גילוורדי מפתחת ומשווקת פורמולות ייחודיות וחדשניות הממצות את סגולות צמחי המרפא, שעשויות לסייע ולהוות פתרון יעיל למגוון רחב של מצבים ובעיות רפואיות

דילוג לתוכן