Ageless

תוסף תזונה חדשני לעור רענן וצעיר וחיזוק השיער וציפורניים

✓ עור זוהר וחלק ✓ האטת סימני הזדקנות ✓ שיקום רקמות עור ✓ ריפוי פצעים וצלקות ✓ שיפור השיער והציפורניים ✓ הפחתת סטרס ונוגד דיכאון ועוד

לקוחות מרוצים מספרים

מידע נוסף

אייג'לס – תוסף תזונה חדשני ופורץ דרך של שתי פורמולות עוצמתיות הפועלות יחדיו ומעניקות מענה נרחב וייחודי של אנטיאייג'ינג

פורמולת 1 AGELESS מכילה קולגן, חומצה היאלורונית וויטמינים. קולגן הינו חומר טבעי המיוצר על ידי הגוף ואשר מספק את המבנה לרקמת העור וכן מעניק חיזוק לעצמות. בתהליך ההזדקנות, חלה ירידה בייצור הקולגן בגוף ולכן נדרש לספקו ממקור חיצוני. מחקרים מדעיים מראים שהוספת קולגן לתזונה תורם לשיפור בריאות העור, מניעת אובדן עצם וכן מגביר את חוזקם של הציפורניים והשיער.
חומצה היאלורונית, מיוצרת באופן טבעי על ידי הגוף ונמצאת בעיקר בעור, ברקמות החיבור ובעיניים. מחקרים מדעיים מצביעים על כך שהן חומצה היאלורונית והן קולגן תומכים בעור בריא וחלק יותר, מאיצים החלמה מפציעות בעור ותורמים לשמירה על תפקוד הפרקים והמפרקים.
הפורמולה הייחודית מאפשרת שמירה על לחות העור באמצעות שילוב של חומצה היאלרונית בריכוז גבוה, שילובה בפורמולה החדשנית לצד צמחי מרפא, הידועים בתרומתם לבריאות הגוף, מאפשר לה לפעול בצורה מיטבית, לשמור על נפח העור ועל הלחות בתאים ואף מעודד יצור טבעי של החומצה החיונית בתוך הגוף.
השילוב הייחודי של קולגן וחומצה היאלורונית, כמו גם ויטמינים, מינרלים וצמחים, נמצאים ברשימת המונוגרפים של ארגון הבריאות העולמי (WHO) ובפרמקופיאות מקובלות בעולם.

פורמולת 2 AGELESS (צמחים אדפטוגניים ונוגדי חמצון) מכילה חומרים צמחיים הידועים כמשפרים ותומכים בבריאות הכללית ואשר ידועים ביכולתם לפעול נגד ההשפעות השליליות של לחץ מתמשך (stress) על הגוף. לחץ מתמשך (stress) עלול לגרום להשפעות שליליות ולתסמינים גופניים הכוללים פגיעה במערכת ההורמונלית, במערכת העצבים ובמערכת החיסון. פגיעות אלו מביאות לאיכות חיים פחותה ולהרגשת תשישות ועייפות האופיינית להזדקנות. לצמחים האדפטוגניים (Adaptogen) יש מאפיינים ממריצים ומחזקים המסייעים לנטרל את ההשפעות השליליות הללו. מחקרים מדעיים רבים תומכים בידע המסורתי שלרכיבים הצמחיים בפורמולות ישנן פעילויות נוגדות חמצון (Antioxidant) ונוגדות הזדקנות .(Antiaging) הכמוסה מכילה ריכוז גבוה של חומרים טבעיים וצמחי מרפא בעלי יכולות מוכחות שנבדקו מחקרית לשיפור מערכות הגוף. על פי מחקרים השימוש בחומרים אלה עשוי לשפר משמעותית את מראה העור, לעכב את תהליך ההתבלות של העור ולחדש את מראהו ולתמוך בצורה אקטיבית במערכות הגוף החיוניות.
צמחי המרפא המרכיבים את הפרמולה ידועים ומוכרים זמן רב בספרות הרפואית.

טבליה אחת ליום מכל פורמולה תתרום למראה רענן וצעיר

הוויטמינים, המינרלים והצמחים שבפורמולה נמצאים ברשימת המונוגרפים של ארגון הבריאות העולמי (WHO) ובפרמקופיאות המקובלות בעולם.

רכיבים פעילים

פורמולה 1 מכילה: קולגן (מקור דגים), אלרגן 375 מ"ג, סודיום היאלורנאט (חומצה היאלרונית) 100 מ"ג, ויטמין C (חומצה אסקטרבית) 75 מ"ג, ויטמין 50 E מ"ג, מגנזיום סטארט (מונע התגיישות) ביוטין 400 מק"ג (ויטמין H).

פורמולה 2 מכילה: תמצית יבשה גוטו קולה, קפסולה צמחית: זרעי ענבים, שורש ג'ינסנג קוריאני, חומצה אלפא ליפואית 30 מ"ג, שורש אסטרגלוס, עלי שבטבט, פקעות ורדים, בת קורנית, שורש פאוניה, תמצית גוג'י פירות, עלי מרווה, עלי רוזמרין, ספיראה.

מהו תוסף התוזנה אייגלס ומה כל כך ייחודי בו?

אייגלס תוסף תזונה פורץ דרך – הייחודיות והחדשנות של נוסחת AGELESS היא השילוב בין 2 הפורמולות עוצמתיות בקופסא אחת.
פורמולה 1 – מכילה קולוגן חומצה היאלרונית וויטמינים.
פורמולה 2 – צמחי מרפא.

השילוב העוצמתי שתי הפורמולות מעניק מענה נרחב לאנטיאיג'ינג, סיוע בבניית קולוגן, תורם לשיקום העור יחד עם מערכות הגוף אשר תומכות בתהליך.

אופן השימוש בתוסף התזונה אייג'לס

טבליה אחת ליום מכל פורמולה לפני הארוחה (עם כוס מים) תתרום למראה רענן וצעיר.

מה הרכיבים של אייגלס?

ניתן לראות את פרוט הרכיבים בדף המוצר תחת רכיבים / פירוט צמחי מרפא

כמוסה אחת ליום מכל פורמולה, לפני הארוחה (עם כוס מים).

לשמור במקום קריר ויבש.

בהשגחת הרבנות בית שמש

אזהרות

במקרים הבאים יש להתייעץ עם רופא טרם השימוש: ילדים (עד גיל 15), נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות לדיכוי פעילות מערכת החיסון, כל אדם יש לו רגישות למי מהרכיבים של תמצית הצמחים.

הערות

* מוצריה של GILVERDI הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט להלן היא על אחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מוסמך טרם רכישת מוצר כלשהו.

* הנתונים המדויקים מופיעים על גבי המוצר, אין להסתמך על הפירוט המופיע באתר, יתכנו טעויות או אי התאמות, יש לקרוא את המופיע על גבי אריזת המוצר לפני השימוש.

* התמונות והתאריכים המופיעים הינם להמחשה בלבד ואין להסתמך עליהם.

* נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים – יש להיוועץ ברופא.

* יש להרחיק מהישג ידם של ילדים

 

משקל אריזה: 77 ג'

מידות:
אורך: 5.5 ס"מ
רוחב: 7 ס"מ
גובה: 9.5 ס"מ

מוצרים נוספים מבית גילוורדי

Viralis

Viralis

תוסף תזונה טבעי ועוצמתי מצמחי מרפא לחיזוק המערכת החיסונית

Vitality

VITALITY

תוסף תזונה טבעי להחזרת אנרגיה לגוף והתמודדות עם תשישות מוגברת ועייפות כרונית

חברת גילוורדי מפתחת ומשווקת פורמולות ייחודיות וחדשניות הממצות את סגולות צמחי המרפא, שעשויות לסייע ולהוות פתרון יעיל למגוון רחב של מצבים ובעיות רפואיות

דילוג לתוכן